Ви є тут

Про нас

Про нас

Історія мережі магазинів “Menswear” розпочинається з кінця 90-х років. В той час купити стильний та якісний одяг для чоловіків у місті Луцьк було не легке завдання. В надійності та високопрофесіоналізмі таких всесвітньо відомих виробників, як Marco Corvari та Daniel Rizotto ми не засумнівались і впевнено стартували на ринок.

Костюми, сорочки, брюки та аксессуари для чоловіків компанія представляє не лише від закордонних брендів, а й в пропозиції маємо широкий асортимент вітчизняних торгових марок - "Legenda Class", “Apart”, “Astron”.

Нині завершується друге десятилліття як мережа магазинів “Menswear” пропонує сильній половинці купити чоловічі костіми Marco Corvari або ж підкреслити свій шарм придбавши аксесуари для чоловіків Daniel Rizotto, за цей період компанію привітно зустріли не лише лучани, а й жителі міста Рівне та Варашу.

Наш дружній колектив з особливим ентузіазмом відноситься до потреб клієнта, адже основною політикою компанії є високопрофесіоналізм та надійність. Ми запевняємо, ваш стиль у хороших руках “Menswear”.

Наші 12 магазинів по Західній Україні завоювали любов клієнтів і ні для кого не секрет - ми одягаємо в успіх!

Ласкаво просимо до мережі магазинів чоловічого одягу “Menswear”!