Ви є тут

Новини

Тіло:

Більше 30 років успішно функціонує на ринку моди та стилю. Бренд “Marco Corvari” має велику популярність на території Західної Європи.

slayt01_0.jpg

У всіх колекціях на першому плані стоять якість, зручність і розкіш. У широкому спектрі продукції “Marco Corvari” продумані всі деталі, що підкреслюють чоловічий верхній одяг vip-класу.

slayt03.jpg

Кожен новий каталог є плодом клопітких і акуратних робіт. Колекції “Marco Corvari”, мають ассортимент: чоловічий костюм, сорочки, футболки, светри, краватки, шкарпетки, куртки, спортивні напівпальто, пальто, плащі, ремені, взуття.

slayt07.jpg

Купити чоловічий верхній одяг “Marco Corvari” в Україні можна у мережі магазинів “Menswear”!

Тіло:

Італійський бренд “Daniel Rizotto” заснований у 1991 році. Команда дизайнерів стрімко увірвалась на подіумі заявила про себе, як виробник елегантного одягу для чоловіків бізнес-класу.

dan002_0.jpg

Костюмы, піджаки, брюки, рубашки и аксессуары для чоловіків виконані в стильному міланському покрою, приталенному і вільному силуеті.

dan003.jpg

У виробництві використовуються тільки натуральні тканини! 100% шерсть, якістю не нижче 130s, мерсеризирована бавовна та кашемір. Часткова ручна збірка робить одяг марки Daniel Rizotto зручною у повсякденному використанні.

dan004_0.jpg

Купити чоловічий костюм “Daniel Rizotto” в Україні можна у мережі магазинів “Menswear”!